Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Stępak Kraków, Myślenice

Kancelaria

Zespól

photo

Przemysław Stepak

Radca Prawny

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

W swojej pracy zawodowej specjalizuję się w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz organów administracji publicznej. Świadczę usługi również w języku angielskim.
Szczególnie bliskie są mi zagadnienia związane z prawem nieruchomości zarówno w ujęciu cywilnoprawnym jak administracyjnoprawnym oraz kwestie dotyczące prawa zamówień publicznych.

Sprawy swoich Klientów podejmuję z pasją i zaangażowaniem, by w oparciu o sprawność oraz szybkość realizowanych działań, osiągnąć wyznaczony przez Klienta cel. Czas i metody pracy dostosowuję do indywidualnych potrzeb i możliwości Klientów.

Na co dzień współpracuję ze sprawdzonym i zaufanym zespołem prawników. Sukces kancelarii budujemy w oparciu o zróżnicowane doświadczenia i ugruntowaną wiedzę stosując najwyższe standardy skuteczności, profesjonalizmu oraz maksymalnego bezpieczeństwa podejmowanych działań.Dane Kontaktowe

map

Adres biura

ul. Grzegórzecka 102/4, 31-559 Kraków
ul. Gen. Maczka 11, 34-240 Jordanów

call

Telefon

(+ 48) 736 150 735

msg

Adres Email

kancelaria@stepak.pl